بیایید با هم در پروژه جدید هیجان انگیز خود کار کنیم!

درباره نیم نگاه

نیم نگاه چه گروهی است؟

گروه اصلی برگزار کننده نمایشگاه ها وگالری های سراسری داخل وخارج از ایران؛ سازنده پروژه های تئاتر، فیلم وسینمایی؛ تیزرهای تبلیغاتی و برندسازی، مجری امور تبلیغات وبرندینگ؛ وتمامی موارد مربوط به هنر و کارآفرینی در زمینه هنر و آی تی؛ مجری امور مربوط به وب و اپلیکیشن ها در راستای برندسازی.

این گروه وسایت آن آیا مجوز دارد؟

تمامی اقدامات دارای مجوزهای نماد ایرانیان و سامانه آنلاین ارشاد هستند و دارای پشتیبانی شرکت تک ستاره آی تی،به سرپرستی مهین نوبخت می باشد.

کاربه چه صورت انجام می شود؟

ابتدا باید کارهای خود را به گروه نیم نگاه یا آیدیnymnegah@وهمچنین ایمیل info@nemnegah.irارسال کنید تا ایرادهای کارشما برطرف شده، سبک ورسته آن مشخص شود و سپس برای نمایشگاه تعیین شوند.

هنر نیم نگاه چیست؟

در زمینه تئاتر، فیلم و تصویر؛ تمامی زمینه هایی که تمایل به همکاری هست؛ ابتدا باید مشخصات و رزومه به آیدیonestar@ ارسال گردد و درصورت بررسی تماس حاصل خواهد شد و به پروژه ها معرفی صورت می گیرد. همچنین در زمینه های زیر مجموعه نیم نگاه که در سایت ذکر شده به همین منوال می باشد باید یا با آیدی های ذیل در ارتباط باشید یا با شماره تماس ذکر شده:
telegram.me/nymnegah
آثارنقاشی ارسالی چه مشخصاتی باید داشته باشند؟
سبک، تکنیک، سایز، قیمت

آثار هنرهای نمایشی و تصویرزیرمجموعه های هنری همچنین زمینه های آی تی باید چه مشخصاتی داشته باشند؟
ذکر نام پروژه، تصویر یا فیلم از پروژه مذکور، نمونه کارهای اجرا یا ساخته شده
مشخصات هرفرد چه مواردی باید باشد؟
نام، نام خانوادگی، توانمندی ها، شهر، اگر شهرستان هستید مسافت تا مرکز استان همراه با ذکر نام شهرستان، مدرک تحصیلی، شماره تماس، واینکه آیا تمایل به همکاری در زمینه های ورک شاپ های گروهی، کارآفرینی، هنری، اجرایی دارید یا خیر.

حامی نیم نگاهی ها

برگزار کننده نمایشگاه وگالری ها چه کسانی هستند؟

مجری کار مؤسس نیم نگاه هنرمندان:مهین نوبخت (با جستجو در اینترنت سابقه کاری موجود می باشد)، وزارت ارشاد، تیم برنامه نویس و تبلیغات شرکت تک ستاره آی تی

نحوه ارائه کار چگونه است؟

درمرحله اول کارهای شما روی سایت مرکزی نمایشگاه قرار می گیرد وسپس همراه با تبلیغات به فروش می رسند پس از گام اول نمایشگاه های سراسری در تمامی شهرهای ایران آغاز می شوند که متصدیان هرشهر با مسئول اجرایی هماهنگ می باشند تا خللی در کار رخ ندهد. استارت نمایشگاه ها از تهران بوده وسپس به شهرهای بزرگ از آن پس به شهرهای کوچک تر می رسد.
در زمینه ساخت پروژه ها نیز پس از اطلاع رسانی و پیش تولید و قرارداد شروع به کار صورت می گیرد که این موارد همگی پس از دریافت مجوز از ارشاد، مرکز هنرهای نمایشی، و مراکز مربوط به فعالیت ها می باشد. لذا هیچ فعالیتی بدون مجوز صورت نمی گیرد.
همچنین در مورد
بخش آی تی و طراحی وببراساس میزان کار توافق با فرد پیمانکار پروژه صورت می گیرد که این موارد براساس مجوز شرکت یا طرف مشتری ساخته و ارائه میگردند.

 

نحوه تسویه کار چگونه است؟

پس از خرید تابلو یا صنایع دستی هزینه به حساب هنرمند واریز می شود وبلافاصله کارباید بصورت خام وپلمپ شده برای مشتری ارسال گردد. قاب به عهده خود مشتری می باشد. درنمایشگاه حضوری نیز کارها بصورت قاب و شیشه شده ارائه شوند که پس ازخرید همانجا در دم تحویل مشتری می شوند مگر آنکه مشتری رضایت داشته باشد کارخود را تا آخرین روز در نمایشگاه بگذارد تا هنر طراح کار به سایرین نمایش داده شود.
(مستحضر باشید که میزان
۱۰درصد از کل مبلغ تابلوی مدنظر در نمایشگاه آنلاین روی کارشما کشیده می شود بابت هزینه های تبلیغات وفروش که پس از فروش کسر شده و اصل مبلغ هنرمند برای وی واریز می شود. سعی کنید قیمت گذاری را براساس حال جامعه و وضعیت اقتصادی انجام دهید. در نمایشگاه حضوری نیز بستگی به منطقه مدنظر دارد که ۱۵الی ۲۰درصد مبلغ کار روی کارهنرمند کشیده می شود؛ که برای هزینه محل نمایشگاه و هزینه های جاری صرف می شود. سعی ما این است که هنرمند دچار ضربه و فشار اقتصادی نشود.)
درسایر پروژه های
هنری و آی تیپس از پایان کار براساس قرارداد منعقد شده می باشد.

راه های تماس

راه های تماس:

۰۲۱۸۸۹۵۶۳۵۵

۰۹۲۲۸۷۸۰۵۲۵

هدف نیم نگاه

نیم نگاه در تمامی زمینه های هنری فعال میباشد. زمینه های:هنرهای نمایشی، فیلم وتصویر، نمایشگاه وجشنواره، موسیقی، گالری و هنری های تجسمی،دیزاین و دکور، طراحی لباس و گریم، تدوین، نویسندگی و کارگاه ها، وزیرمجموعه این بخش ها میباشد که در منو نیم نگاه و بخش نمایشگاه می توان به اطلاعات بیشتری دست پیداکرد.

نحوه قیمت گذاری چگونه باید باشد؟

برای قیمت گذاری محصولات و تولیدات هنری باید آیتم های زیر را درنظر گرفت:
میزان علم بکار گرفته شده برای طرح
سبک: رئال. سورئال. اکسپرسیونیسم. امپرسیونیسم. کوبیسم. رومانیسم. اسلامی. مینیاتور ومانی و

تکنیک: سیاه قلم. مدادرنگ. رنگ وروغن. اکرولیک. پاستل. آب مرکب. گواش. اتودراپید. کلاژو

سایزکار: A4. A3. A1. A0. 20*30. 30*50. 50*70. 70*100. 100*50 و…

میزان مواد مصرفی: مداد. رنگ. روغن. تینر. پودر.پارچه. بوم و

ابزارآلات مورد استفاده: مدادسایه. مدادپایه یا کمکی. قلم. پالت و

نداشتن ایراد انجام کار

زمان صرف شده برای کار

*هرایراد در کار حداقل ۲۰هزار تومان و حداکثر ۱۰۰هزار تومان از قیمت کار کسر می کند.

پایه قیمت کار از ۳۰۰۰۰تومان تا ۶۰۰۰۰۰۰تومان درایران برای گام اول قابل قیمت گذاری است که باید کار در تمامی مراحل بالا تحلیل شود سپس قیمت گذاری صورت گیرد. پس از قیمت پیشنهادی شما نظر کارشناسی صورت گرفته ایرادات مطرح می شود اگر غیر قابل رفع بودند از قیمت ارائه شده کسر می گردد.

درمورد سایر پروژه ها براساس میزان دانش، تجربه، کارنامه فردی و میزان کار می باشد

در مورد بخش جشنواره به صورت بالا ولی بصورت ارائه محصولات تولید داخل یا مواد غذایی دارای کارت بهداشت می باشد.

تیم عالی ما

مهین نوبخت

مدیریت

شاهین بوالحسنی

مدیر عامل

بیتا محمدی

مدیر صفحات مجازی

سرویس برجسته

درباره  شرکت ما

همچنین در زمینه رسته های تک ستاره آی تی ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و رسام پخش ارائه دهنده خدمات چاپ، پخش تبلیغاتی، دکوراسیون ودیزاین همچنین مبحث پوشاک و چاپ حرارتی فعال می باشد

نیم نگاه هنرمندان مفتخر است طی یک دهه خدمت در زمینه های برندینگ، تبلیغات، فناوری اطلاعات، چاپ و حوزه های هنری و سینمایی خدمات نوین و گسترده ای را در اختیار همراهان خود قرار دهد، خدا را شاکریم در این سالها همراهانمان همچنان رو به افزایش هستند.

مهارت های ما

برندسازی

86%

طراحی گرافیک

92%

تبلیغات وسیع و مجازی

78%

 ما بهترین نیستیم سعی می کنیم جزو بهترین ها باشیم.

همیشه درتلاش بوده ایم و هستیم تا بهترین ها و باکیفیت ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم و مفتخر به همراهی شما عزیزان باشیم سپاسگزار اعتمادشما سروران هستیم…

مشتریان ما

خریدخدمات

رسته خدمات

افتخارات

نیم نگاه هنرمندان حامی هنرمندان آریایی درسراسر ایران وجهان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

Comments are closed.