نیم نگاه سعی دارد تا نمایشگاه های متنوع ومتفاوتی را برای هنرمندان ایران زمین درداخل وخارج از کشور برگذار کند. این نمایشگاه ها دارای مجوز بوده و باهماهنگی ارگان های مربوطه همچون شهرداری ها، سازمان میراث فرهنگی، وزارت ارشاد و شرکت های تجاری گسترده همچون شرکت معیار دقیق طب، تک ستاره آی تی فعالیت می کند و برای هر اقدام با هماهنگی عمل می شود تا هنرمندان عزیز دچار کوچکترین مشکلی نشوند.
نمایشگاه های داخلی در سرتاسر ایران برگذار می شوند و همراه با شروع هریک تبلیغات مناسب صورت می گیرد؛ همچنین نیم نگاه با استفاده از منابع خود مخاطب مناسب را به سوی نمایشگاه ها وگالری های اجرا شده هدایت می کند.

صنایع دستی:

هنرمندان وهنردوستان عزیز می توانند در زمینه صنایع دستی و آثار دست ساز خود با نیم نگاه همکاری داشته باشند و در زمینه اشتغال از همکاری با ما بهره گیرند. زمینه صنایع دست بسیار وسیع است ومی تواند کارهای سفال، کاش، سرامیک، نقاشی حجمی و… را تا کارهای دوخت، چرم، گیفت و… شامل شود. بسیار خرسندیم تا هنرمندان ایران زمین را در زمینه اشتغال هدایت کنیم تا با برگزاری نمایشگاه های آنلاین و حضوری سراسری زمینه پیشرفت واشتغال هنرمندان عزیز را فراهم آوریم.
این پایگاه برای کارآفرینی هنرمندان احداث گردیده است.

لباس ومد اسلامی:

دوستان وعزیزانی که در زمینه طراحی و دوخت لباس به سبک ایرانی استعداد و قابلیت همکاری دارند نیم نگاه مشتاق به همکاری با عزیزان است. لطفا رزومه خود را از طریق همکاری با ما برای ما بفرستید تا بابت نمایشگاه ها و پرژه های پوشاک اسلامی با شما تماس گرفته شود. عزیزانی که در مدلینگ فعالیت دارند می توانند در بخش مد نیم نگاه با ما همراه باشند.

غرفه های عرضه محصولات گرافیک و آی تی:

نیم نگاه تنها به عرصه هنری چشم نداشته و سعی دارد تا هنر را در هرجا بیابد و به دوستداران آن در گسترش فعالیت های خود کمک کند. لذا این قابلیت را داریم تا با تولید کنندگان وناشرین محصولات آی تی همکاری داشته باشیم و بتوانیم زمینه انجام کار، تولید وعرضه همچنین فروش محصولات این زمینه را فراهم کنیم.

تیم پشتیبان نیم نگاه شرکت ستاره آی تی می باشد که در زمینه های آی تی و گرافیک وتبلیغات فعالیت دارد پس این قابلیت نیز هست که بتواند زمینه های کاری بیشتری را برای توانمندان این عرصه فراهم آورد.

ساخت انیمیشن:

نیم نگاه می تواند انیمیشن های بلند و کوتاه تولید کند چرا که از جوانان خوش استعداد این مرز و بوم کمک گرفته ومی تواند با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد بابت هرموضوع اقدام به ساخت فیلم های مطابق با موازین جمهوری اسلامی بنماید. باشد که در پس این فعالیت ها استعدادهای جوانان ما قبل از تحلیل رفتن شکوفا شوند و بتوانند به منسه ظهور برسند. این انیمیشن ها بصورت کوتاه، بلند، تیزر وبراساس نیازهای متقاضیان ساخته می شوند.

درصورتی که متقاضی گرامی دارای مجوز باشد مدت زمان کمتری بابت ساخت انیمیشن خود زمان نیاز خواهد داشت واگر فاقد مجوز باشد باید برای دریافت مجوز با کمک مسئولین تیم اقدام شود.

همچنین این قابلیت هست که از جوانان نیم نگاه برای فیلمنامه نویسی، ویراستاری، ساخت اجزای گرافیک و انیمیشن، تدوین و… کمک بگیریم. چرا که هدف ما اشتغال وکارایی برای جوانان این مرز وبوم است. تمامی افراد عضو نیم نگاه دارای سابقه و رزومه های قابل قبول می باشند.

تورهای نمایشگاهی:

یکی دیگر از اهداف نیم نگاه توسعه گردشگری وزنده شدن تمام مناطق ایران زمین می باشد. با تمرکز بر توانمندی ها و منابع خود توانسته ایم اهدافی را برنامه ریزی کنیم که:

مبحث گردشگری و تورهای توسعه یافته در زمینه نمایشگاه ها انجام گیرد
گردشگری هنری و آموزش هنر همراه با درک منابع طبیعی
برگزاری برنامه های تفریحی، گردشی، هنری همزمان با قسمت های گردشگری
توجه به برنامه های تفریحی، زنده شدن ادبیات کهن ایران همراه با موسیقی سنتی هرشهر، برنامه ها شاد وهنروری
اشتغال زایی مردم عزیز با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی در زمینه های یاد شده

برگزاری سمینار:

این گروه با عنایت به مسئله آموزش و دهکده جانی علم سعی دارد تا با برگزاری سمینارها متفاوت و موفق همچنین کارا مردم عزیز را در حل مسائل خود یاری نماید. عزیزانی که می توانند در مبحث مدیریت، برگزاری سمینارها وهمچنین اجرا با نیم نگاه همکاری داشته باشند باعث افتخار ما خواهد بود.

در زمینه های:
آموزشی، مشاغل، خود اشتغالی، کارآفرینی
روانشناسی وخانواده
مدیریت وصنایع
هنری و هنرپروری
آی تی و خلاقیت وتصویرسازی
ما سمینارهای آموزشی با هدف راهبردی و کارایی برگزار می کنیم تا برای هموطنان زمینه بهره وری داشته باشند. با موفقیت هر یک از عزیزان ما انرژی دوباره برای ادامه این راه خواهیم داشت.

**تمامی عزیزانی که مایل به همکاری در زمینه های ذکر شده هستند لطفاً کارها و رزومه کامل کاری وهنری خود را برای ما ارسال کنند. موارد درخواست شده از طریق فرم همکاری با ما قابل ثبت هستند. لطفاً تمامی هنرمندان حتماً تصاویر باکیفیت ارسال نمایند. همچنین عزیزان درخواست کننده سمینار و یا اشتغال رزومه واضحی دریافت نمایند. هرقدر اطلاعات واضح تر باشند دسترسی و تقسیم بندی منابع نیز بهتر خواهند بود.**

**عزیزانی که مایل به سفارش خدمات ویا محصولات هستند در فرم مربوطه اطلاعات واضحی ارائه نمایند. تا در اسرع وقت با آن ها تماس حاصل گردد. درصورت همکاری ویا سفارش در خدمت عزیزان خواهیم بود. لطفا فرم درخواست خود را از طریق قسمت سفارش ارائه نمایند. اگر قصد همکاری باشد لطفا از قسمت همکاری با ما اقدام فرمایید.**

**دوستانی که مایل به همکاری در بخش های آموزش:

It. Programming. Webdesign. Security. Seo

گرافیک. تصویرسازی. خلاقیت

هنری. طراحی. نقاشی. صنایع دست. دوخت. مد. گریم وکلیه زمینه های هنر

مدیریت وخانواده. اشتغال وکارآفرینی هستند

لطفا درخواست خود را همراه با رزومه از طریق قسمت تماس با ما برای ما ارسال نمایند.**

ارتباط آنلاین
ارسال از طریق واتس اپ